KUJUNDUS JA KÜLJENDUS

Kujundus- ja küljendustööd pakume peamiselt lisateenusena oma büroos tõlgitud materjalidele.

KÜLJENDUSTÖÖD

Küljendamine annab tõlgitud tekstile samasuguse väljanägemise nagu algtekstil: sama teksti paigutus, pealkirjad, joonised jne.
Sageli kasutatakse küljendamist näiteks kasutusjuhendite ning esitlus- ja reklaammaterjalide tõlkimisel. Küljendamisel on meie igapäevased töövahendid:
Adobe Acrobat, Adobe FrameMaker, Adobe InDesign, Adobe PageMaker, Adobe PhotoShop, HTML / XHTML, Quicksilver (Interleaf), Microsoft Access, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word, QuarkXpress, Adobe Acrobat Professional, Visio, AutoCAD, XML, Microsoft Publisher, Microsoft FrontPage, Adobe Flash, Adobe Freehand, ABBYY FineReader, Open Office, OSX Pages/Numbers

Reeglina saadame valmismaterjali kliendile originaalformaadis või PDF-failina, kuid kokkuleppel võime kasutada ka teisi vorminguid.

KUJUNDUS

Kujundus hõlmab lisaks küljendamisele ka muudatusi võrreldes algmaterjaliga: muudame teksti paigutust ja laadi, eemaldame või lisame pilte, skeeme, logosid, kontaktandmeid jne.
Kui vaja, kujundame kliendile ka täiesti uue turundusmaterjali. Sellisel juhul ootame kliendilt algmaterjali (tekstid, joonised, logod jm) ning teavet trükikoja nõudmiste kohta trükifailile. Uue kujunduse loomisel ei konkureeri me siiski kujundus- ja disainifirmadega.

TRÜKIETTEVALMISTUS

Pakume ka trükikoja tingimustest lähtuvat trükiettevalmistust meil tõlgitud ja kujundatud/küljendatud materjalidele. Trükifaili valmistamiseks palume edastada meile trükikoja nõudmised või viite trükikojale, et saaksime vajaliku info ise leida.

TRÜKKIMINE

Kui vaja, korraldame Teie eest ka materjalide trükkimise – st meie hooleks jääb kogu tõlke- ja trükiprotsess, Teile antakse lõpptulemusena üle soovitud arv valmistrükiseid.
Kujundus- ja küljendustöid teeme valdavalt meie poolt tõlgitud materjalile. Saame aidata järgmiste teenustega:
Küljendus: Kui tõlgitud materjali on vaja tagasi samasugusena nagu originaal, siis just seda pakumegi. Küljendamisel on meie igapäevased töövahendid Adobe InDesign, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop (ja ImageReady), Adobe Acrobat Professional (ja Distiller), Corel Draw, Adobe Dreamweaver, Adobe Flash, Microsoft Word. Sageli kasutatakse küljendamist just kasutusjuhendite lõplikuks viimistluseks, mille käigus vormistame teksti ja pildid vastavalt originaalmaterjalile. Harilikult saadame valmis materjali teele PDF-formaadis. Aga kui klient vajab, pole seni ükski programm liiga keeruline olnud.
Kujundus: Vajadusel teeme ka algmaterjalis muudatusi, eemaldades või lisades sellele pilte, logosid, kontaktandmeid jms. Erandjuhtudel oleme kujundanud ka täiesti uue turundusmaterjali. Sel juhul palume küll kliendil alati kogu materjali (pildid, logod, lähtetekstid jne) endal hankida ning esitada meile trükikoja nõudmised trükifailile. Uue kujunduse loomisel ei konkureeri me aga kindlasti kujundus- ja disainifirmadega.
Trükiettevalmistus: Meil tehtud trükimaterjali küljendus- ja kujundustöödele suudame pakkuda ka trükikoja nõudmistest lähtuvat trükiettevalmistust. Trükifaili valmistamiseks palume tellimuse esitamisel alati lisada trükikoja nõudmised või viide trükikojale, et saaksime vajaliku info ise leida.